Nagrody na festiwalu

Młodzi tancerze z WCK na topie

Kolejny sukces odniosła młodzież z sekcji tanecznej Wejherowskiego Centrum Kultury, prowadzonej przez Elżbietę Czeszejko. Ten sukces to zdobycie wielu nagród indywidualnych i zespołowych w kategoriach jazz, modern i inne formy podczas I Ogólnopolskiego Festiwal Tańca „Białobrzeski E – dance show”.

Wszystkie formacje zespołowe, które wystąpiły w tym festiwalu tanecznym wytańczyły pierwsze miejsca: Bąbelki – w kategorii jazz do lat 11, Bąbelki mini formacja – w kategorii modern do lat 11, Baccara Junior – w kategorii jazz 12-15 lat, Baccara – w kategorii modern pow. 15 lat oraz Baccara – w kategorii inne formy pow. 15 lat.
W tańcach indywidualnych najlepiej zaprezentowała się Antonina Berman, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii modern do lat 11. Drugie miejsca wytańczyli: Magdalena Gawin i Krystian Siwieć (inne formy do lat 11), Ania Witkowska (inne formy 12-15 lat) oraz duet Maja Grodzicka i Paulina Szymańska (modern 12-15 lat). Trzecie miejsce zdobyła Ania Witkowska (modern 12-15 lat).
Z wyróżnieniami z zawodów tanecznych powróciły: Julita Kołwzan i Natalia Góralska (inne formy do lat 11), Marta Cilińdź (modern do lat 11), Maja Grodzicka (modern 12-15 lat), Ania Witkowska (jazz 12-15 lat).
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a także trenerce Elżbiecie Czeszejko. Podopieczni pani Elżbiety, tancerki i choreografa, nie po raz pierwszy tak znakomicie zaprezentowali się na festiwalu tanecznym, potwierdzając bardzo wysoki poziom tańca w sekcjach Wejherowskiego Centrum Kultury.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.