Kolejne dotacje dla organizacji

Prawie 450 tys. zł na sport, rekreację i kulturę

Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt przyznał kolejne dotacje na realizację zadań zleconych z zakresu zadań publicznych w 2020 roku. Na działania prowadzone przez różne stowarzyszenia wejherowski samorząd przeznaczył tym razem 447 400 zł. Łącznie z poprzednio przeznaczonymi środkami będzie to już w sumie w tym roku 1 157 608 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” otrzymał 5 000 zł na organizację czasu wolnego dzieci i młodzieży poprzez prowadzenie zajęć sportowych i rekreacyjnych z siatkówki.
Klub Sportowy Tytani (na zdjęciu obok) otrzymał 10 000 zł na organizację czasu wolnego dzieci i młodzieży poprzez prowadzenie zajęć sportowych i rekreacyjnych z piłki ręcznej dziewcząt.
Wejherowski Klub Bokserski „Gryf” na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez szkolenie z boksu otrzymał 7 500 zł, a także 5 000 zł na organizację czasu wolnego dzieci i młodzieży poprzez prowadzenie zajęć sportowych i rekreacyjnych z boksu i samoobrony.
Klub Karate „Kyokushin” i Sportów Walki otrzymał 3 500 zł na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez szkolenie karate kyokushin.
Stowarzyszenie Sportów Walki „Shotokan” na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez szkolenie karate i organizację zawodów klubowych otrzymał 5 000 zł.
Klub Sportowy „Chopina” Wejherowo otrzymał 1 400 zł na organizację imprez i zawodów sportowo-rekreacyjnych.
Wejherowski Klub Kulturystyczny i Sportów Siłowych „Apollo” otrzymał 6 000 zł na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez szkolenie boksu i podnoszenia ciężarów.
Wejherowski Klub Sportowy „Gryf” na udział wejherowskich klubów sportowych w rozgrywkach ligowych otrzymał 400 000 zł.
Stowarzyszenie Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na działania w kulturze i sztuce otrzymało 2 000 zł.
Fundacja Amor Veritatis także na działania w kulturze i sztuce otrzymała 2 000 zł.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.