Za pomoc medyczną i opiekę

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej w Szpitalu Specjalistycznym im. Floriana Ceynowy w Wejherowie wręczono wyróżnienia pielęgniarkom. Najlepsze z nich otrzymały „Złote Czepki”.

W programie uroczystego spotkania znalazł się wykład „Pielęgniarstwo europejskie – niwelowanie różnic”, który wygłosiła dr Aleksandra Gaworska-Krzemińska, konsultant wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa.
Po wykładzie dyrektor szpitala, Andrzej Zieleniewski wręczył nagrody i wyróżnienia pielęgniarkom i położnym Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie.
Panie, które na co dzień pomagają ratować i leczyć pacjentów, opiekują się nimi, przyjmują na świat dzieci, asystują przy zabiegach, udzielają pomocy ofiarom wypadków, podają leki i wykonują wiele innych zadań, zasługują na szczególne uznanie i podziękowania.

Złote Czepki otrzymały:

Alicja Dziura – Oddział Neurologii
Anna Lesiuk – Oddział Okulistyki
Marzanna Lesner-Serkowska – Szpitalny Oddział Ratunkowy
Joanna Litewska – Oddział Chorób Wewnętrznych
Beata Milewczyk – Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Katarzyna Nastały – Pielęgniarka Epidemiologiczna
Ludwika Sikora – Oddział Chorób Wewnętrznych
Danuta Słoma – Oddział Położnictwa i Ginekologii
Bożena Stachurska – Oddział Kardiologii
Emilia Szulta – Oddział Położnictwa i Ginekologii
Jolanta Zielińska – Oddział Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej

Wyróżnione:

Grażyna Borodziuk-Krzoska, Agnieszka Bugalska-Żak, Stanisława Formela, Marzena Gryczewska, Agata Jurewicz, Anna Lewańczyk, Halina Mach, Bożena Ocieczek, Janina Roeske, Karina Ruth, Urszula Smorawińska, Hanna Splitthof, Ilona Stebnicka, Marzena Talaśka, Małgorzata Toczek i Elżbieta Wenta.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.