Nowe gry mobilne

Dla czytelników i sympatyków

Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie przygotowała dwie nowe gry mobilne dla swoich czytelników i sympatyków.

Gryf Literacki

– W marcu planowaliśmy wręczenie nagrody „Gryf Literacki”, ale nie było to możliwe – mówi Ewelina Magdziarczyk-Plebanek, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wejherowie. – Czekamy na czas, w którym będziemy mogli nagrodzić autora lub autorkę wybranej publikacji, a na razie zapraszamy do wzięcia udziału w grze dotyczącej tej nagrody. Jeśli nie wiesz co to za nagroda, albo chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o niej, ta gra jest dla ciebie.

Wejherowski Rocznik Kulturalny

Na zakończenie Tygodnia Bibliotek wydany został kolejny, szósty numer Wejherowskiego Rocznika Kulturalnego. Publikacja jest efektem współpracy czterech wejherowskich instytucji kultury: Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Fryderyka Chopina (PSM I st. w Wejherowie), Wejherowskiego Centrum Kultury (Filharmonia Kaszubska – WCK) oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Majkowskiego.
– Z okazji wydania nowego numeru wspólnie przygotowaliśmy grę mobilną, która przybliży informacje na temat działalności wejherowskich instytucji kultury, i przypomni niektóre wydarzenia zorganizowane w Wejherowie. Dobrej zabawy – dodaje dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wejherowie

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.