Pocztówka z wakacji

Wyślij zdjęcia i wygraj nagrodę

Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Pocztówka z wakacji”. Partnerem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Wejherowie.

Edycja wakacyjnego konkursu pocztówkowego skierowana jest do wszystkich chętnych podróżników oraz pasjonatów wakacji i podróżowania, mieszkających na terenie powiatu wejherowskiego.
Przez cały okres nadchodzących wakacji będzie można przesyłać zdjęcia w formie pocztówki z pozdrowieniami. Elementem zdjęcia powinien być wypoczynek związany z kulturą i czytelnictwem. Nagrody czekają na tych, którzy przyślą najciekawsze kartki z najpiękniejszymi – zdaniem komisji – pozdrowieniami.
Prace będą oceniane w trzech kategoriach: I – dzieci w wieku do 14 lat, II – amatorzy – wiek od 15 lat, III – profesjonaliści
Prace można przesyłać od 1 czerwca do 1 września 2020.
Każdy uczestnik konkursu może nadesłać trzy pocztówki (zdjęcia). Prace będą oceniane przez specjalnie w tym celu powołaną komisję. Po zakończeniu konkursu, we wrześniu, z nadesłanych prac zostanie stworzona wystawa. Odbędzie się również spotkanie z podróżnikiem, podczas którego zostaną wręczone nagrody. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną również umieszczone na stronie internetowej BCK i Starostwa Powiatowego w Wejherowie.
Prace wraz z kartą zgłoszeniową którą można pobrać na stronie organizatora: http://bckgw.pl należy przesłać na adres:
Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo,
ul. Drzewiarza 2, 84-241 Gościcino
lub na adres e-mail: centrumkultury@bckgw.pl.
W przypadku większych plików dopuszczalne jest przesłanie za pomocą WeTransfer. 5.
W każdej kategorii zostaną przyznane trzy główne nagrody. Przewidziane są również wyróżnienia. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe: w tym tablet (kat.I) , laptop (kat. II), bony na zakupy (kat. III). Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany nagród oraz do odwołania konkursu. Nagrody zostaną wręczone podczas spotkania z podróżnikiem we wrześniu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.