Biblioteka pedagogiczna już otwarta

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka – Filia w Wejherowie także otworzyła swoje podwoje. Od poniedziałku 18 maja zaprasza czytelników do swojej siedziby przy ul. Rzeźnickiej 9 (I piętro, wejście od rzeki Cedron, z boku budynku).

Biblioteka pedagogiczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00. W celu zapewnienia bezpiecznego korzystania z księgozbioru, należy przestrzegać zasad. Przed przyjściem do Filii PBW należy wybrać książki/multimedia w katalogu online oraz dokonać rezerwacji poprzez konto czytelnika lub telefonicznie (58 671 32 87) albo pisząc na adres mailowy: pbwwejherowo@pbw.it.pl. Do placówki zapraszane są osoby po przygotowaniu zamówionych publikacji do odbioru;
Na terenie Filii PBW można przebywać wyłącznie w maseczce zakrywającej usta i nos oraz po dezynfekowaniu dłoni. Czytelnicy muszą poruszać się w wyznaczonym obszarze i z zachowywaniem bezpiecznych odległości. Jednocześnie w bibliotece może przebywać 1 osoba, tylko przez czas niezbędny do zwrotu i wypożyczenia zbiorów.
Do końca maja br. nie będą naliczane kary za przetrzymanie zbiorów bibliotecznych. Do odwołania nie ma możliwości korzystania z czytelni, ani z toalety.

Czytelników, po telefonicznym umówieniu się, zaprasza również Powiatowa Biblioteka Publiczna przy ul. Dworcowej 7 w Wejherowie, o czym informowaliśmy szerzej w poprzednim wydaniu „Pulsu”. Szczegóły na: https://www.pbpw.pl/

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.