Musi być bezpiecznie

Powiatowa Biblioteka od dzisiaj otwarta Muzeum głównie poprzez internet

Dyrektor Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, Tomasz Fopke poinformował o dalszej działalności placówki, w związku z zaleceniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącym stopniowego otwierania muzeów z dniem 4 maja br.

 

Po dokonaniu uzgodnień z organami prowadzącymi instytucję oraz po uzyskaniu zgody dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wejherowie, Muzeum pozostaje w stanie ograniczenia działalności wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora z dnia 23 marca br. Szczegóły: https://www.muzeum.wejherowo.pl/d/aktualnosci/komunikaty/uwaga-nowe-zarzadzenie-w-sprawie-koronawirusa/?cat=36
– Zaleca się korzystanie z udostępnianych codziennie przez muzeum materiałów drogą internetową, w tym także Archiwum Wystaw z lat 2015-2020, które sukcesywnie oddajemy do Państwa dyspozycji w cyberprzestrzeni – informuje dyrektor Tomasz Fopke.
Natomiast Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wejherowie (przy ul. Dworcowej 7) zaprasza czytelników od dzisiaj, czyli 7 maja. Korzystanie z księgozbioru jest jednak ograniczone zasadami bezpieczeństwa (patrz grafika). Jednym z wymogów jest telefoniczne umówienie się pod nr tel: 535-555-937 lub 58 736-25-01.
O Miejskiej Bibliotece informujemy na str. 13

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.