Propozycje online

Miejska Biblioteka

Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie jest w trakcie przygotowań do bezpiecznego udostępnienia zbiorów czytelnikom w najbliższym możliwym czasie. Do tego czasu można korzystać z oferty dostępnej bez wychodzenia z domu. W przestrzeni wirtualnej odbędzie się m.in. Tydzień Bibliotek, który rusza już jutro!

Telefonicznie można pobierać bezpłatne kody do platformy Legimi (aż do wyczerpania miesięcznej puli), na której czekają tysiące e-booków. Można także śledzić bibliotekę w mediach społecznościowych, gdzie publikowane są specjalnie przygotowane materiały, takie jak „Ballada o skutkach ubocznych” teatru SWUTW Srebrna Nitka, czy pokazy Teatrzyku Kamishibai.
Po raz pierwszy wyłącznie w przestrzeni wirtualnej, odbędzie się Tydzień Bibliotek. Jego tegoroczne hasło przewodnie brzmi „Zasmakuj w Bibliotece”.
W dniach 8-15 maja warto śledzić bibliotekę w mediach społecznościowych, gdzie codziennie pojawiać się będą konkursy, literackie potyczki, czy bajkowe gotowanie. Na tę okazję przygotowane zostaną także kolejne domowe wersje gier mobilnych. Bibliotekarze zapraszają do wspólnego świętowania.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.