Olimpiada Uśmiechu

„Olimpiada Uśmiechu” to impreza, zorganizowana z okazji Dnia Dziecka w wejherowskim parku przez Wejherowskie Centrum Kultury we współpracy z Jackiem Drewą i Stowarzyszeniem „Naprzód Wejherowo”. Do akcji włączyli się także: ojcowie Franciszkanie, działacze klubu Tytani, Taxi Plus, Chór Camerata Musicale, działacze PCK oraz Straż Pożarna w Wejherowie.


Przedstawiciele poszczególnych instytucji i organizacji tworzyli razem z dziećmi drużyny, rywalizujące w różnych konkurencjach. Były m.in. skoki w worku, stonoga, bieg z jajem i przeciąganie liny, czyli dobre sprawdzone sposoby na udaną zabawę, pełną emocji i śmiechu.
Nie brakowało innych atrakcji, takich jak prezentacja wozu policyjnego i strażackiego, pokaz umiejętności psa policyjnego, podróż żółtą syrenką czy szałowe fryzury najmłodszych.
– Zależy nam tylko na uśmiechniętych buziach naszych milusińskich – powiedziała Katarzyna Dowgan ze Stowarzyszenia „Naprzód Wejherowo”.
– Ta impreza to doskonała okazja dla dzieci na wspaniałą rozrywkę na świeżym powietrzu a dla dorosłych do tego, aby znów stać się choć na chwilę dzieckiem – uśmiechał się Jacek Drewa.
Organizatorzy chcą, aby impreza na stałe zagościła w kalendarzu imprez rozrywkowych w naszym mieście. Patrząc na liczny udział mieszkańców w Dniu Dziecka i udaną zabawę mamy nadzieję, że tak się stanie.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.