Maturzyści nietypowo zakończyli rok szkolny

Egzaminy rozpoczną się za miesiąc

Odmienny przebieg, niż w poprzednich latach miało pożegnanie uczniów klas maturalnych w szkołach średnich. W I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie zakończenie roku szkolnego odbyło się za pomocą łącz internetowych. Na pożegnanie grono pedagogiczne „Sobieskiego” przygotowało dla swoich uczniów niespodziankę. Nauczyciele nagrali specjalnie dla nich piosenkę.

– Serdecznie gratuluję nauczycielom z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, którzy zrobili swoim abiturientom prezent w postaci piosenki, by wesprzeć ich przed najważniejszym egzaminem w życiu – mówi starosta wejherowski Gabriela Lisius. – W tym trudnym czasie młodzi ludzie, którzy przystąpią do egzaminu potrzebują dodatkowego wsparcia. Już dzisiaj życzę wszystkim maturzystom powodzenia na egzaminie maturalnym oraz samych trafnych decyzji i sukcesów w dorosłym życiu.
Warto przypomnieć, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju, tegoroczne matury rozpoczną się 8 czerwca i potrwają do 29 czerwca. Nie odbędą się egzaminy ustne.
Piosenkę dla maturzystów od nauczcycieli, w tym dyrecji I LO w Wejherowie, prezentujemy m.in. na naszym profilu facebookowym: facebook.com/PulsWejherowa
Warto posłuchać, bo wykonanie jest znakomite. Brawo grono pedagogiczne!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.