Dary niemal codziennie docierają do szpitala

Pomoc od zaprzyjaźnionych darczyńców

Personel Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, podobnie jak innych placówek działających w ramach Szpitali Pomorskich, bezustannie walczy o zdrowie pacjentów. Dzięki pomocy wielu firm i osób prywatnych, lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni mogą to robić bezpieczniej i skuteczniej, chroniąc również siebie

Lekarze i pielęgniarki narażeni są na kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem, dlatego tak ważne jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. trafiają do nas codziennie m. in. maseczki, przyłbice, rękawiczki, ale także sprzęt medyczny który jest niezbędny do ratowania ludzkiego życia.
Firmy i instytucje przekazują też szpitalom środki pieniężne oraz sprzęt medyczny, a restauracje, bary i piekarnie przywożą posiłki dla pracowników szpitali.
– Wiele małych i dużych firm a nawet osoby prywatne wspierają nas dostarczając codziennie do naszych szpitali m.in. posiłki, przekąski, napoje oraz sprzęt jednorazowego użytku a także środki antybakteryjne i kosmetyki. Nie da się słowami opisać tego jak jesteśmy wszystkim wdzięczni – mówi Dariusz Nałęcz, wiceprezes Zarządu Szpitali Pomorskich.
Nie sposób wymienić wszystkich darczyńców, ale nazwiska i nazwy firm oraz instytucji wymieniane są na profilu Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie na facebooku.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.