Rozmowy i pokaz

Emerytki i rencistki świętowały Dzień Kobiet

Panie zrzeszone w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wejherowie spotykają się regularnie w siedzibie organizacji przy ul. Puckiej 9, aby przyjemnie spędzić razem wolny czas. Ostatnie spotkanie z okazji Dnia Kobiet odbyło się zanim wprowadzono zakaz gromadzenia się z powodu zagrożenia epidemią.

Okazją do spotkania było niedawne Święto Kobiet. Oprócz złożenia życzeń wszystkim paniom odbył się pokaz i rozmowa z Sylwią Bonk ze sklepu ekologicznego EcoCuda, która zaprezentowała zestawy ekologicznych kosmetyków oraz udzielała porad, jak ich stosować. Oczywiście na stolikach pojawiła się kawa, herbata i słodkości, a pogawędkom nie było końca.
– Staramy się regularnie spotykać, aby dni mijały nam przyjemnie. Wsparcia finansowego, bez którego nie mogłybyśmy prowadzić działalności i utrzymywać siedziby, udziela prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt oraz starosta wejherowski Gabriela Lisius. Przeznaczamy także własne fundusze, ale skala potrzeb jest przecież większa – mówi Teresy Grzywacz, prezes wejherowskiego oddziału PZERiI.
Spotkanie, które sprawnie prowadziła prezes Teresa Grzywacz, przygotowały Irena Klaman i Gabriela Plińska z Komisji Kultury i Wypoczynku.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.