Ruszaj w Bieszczady

Spotkanie podróżnicze

W Miejskiej Biliotece Publicznej w Wejherowie w marcu odbyło się drugie spotkanie z turystycznym Klubem Ruszaj w Drogę! pt. „Ruszamy w Bieszczady!”

Kasia i Maciej Marczewscy opowiedzieli jak zacząć turystyczną przygodę ze zwiedzaniem Bieszczad. Udowodnili, że Bieszczady to nie tylko urzekające krajobrazy widziane na połoninach. Magię Bieszczad tworzą także legendy o bieszczadzkich biesach i aniołach oraz opowieści o zakapiorach i bieszczadzkich kowbojach szukających w regionie ucieczki od dotychczasowego życia.
Uczestnicy dowiedzieli się, czy to nadal idealne miejsce do wypoczynku i samotnych wypraw w góry, a także co dziś przyciąga turystów w Bieszczady. Kasia i Maciej opowiedzieli o największych atrakcjach turystycznych regionu. Wręczyli też każdemu uczestnikowi sprawdzony plan 1-dniowych wycieczek idealnych na jesienny urlop w Bieszczadach.
Spotkanie zakończyło losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Tradycyjnie, każdy uczestnik mógł “wyposażyć się” w darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.