Pół wieku razem

Złote Gody świętowali w pałacu

Kolejni długoletni małżonkowie zostali uhonorowani „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi przez prezydenta RP. Podczas uroczystośći w wejherowskim pałacu prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt uhonorował osiem złotych par małżeńskich.

W trakcie uroczystości prezydent pogratulował małżonkom wielu lat wspólnej drogi życia, jednocześnie dziękując im za wytrwałość i umiejętność utrzymania związku małżeńskiego opartego na miłości i wzajemnym zrozumieniu. Jubilaci otrzymali także kwiaty i upominki. Po odśpiewaniu przez gości „Stu lat” dla jubilatów wzniesiono toast lampką szampana za zdrowie i pomyślność nagrodzonych par.
Uroczystość, którą poprowadził kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Grzegorz Gaszta, uświetnił występ artystyczny wychowanków Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

 

Z okazji 50. rocznicy ślubu medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali: Urszula i Leonard Browarczyk, Jadwiga i Benon Kiernikiewicz, Teresa i Jerzy Krzak, Amanda i Paweł Miotk, Czesława i Paweł Nowiccy, Irena i Jan Sobczak, Maria i Paweł Sobieszek oraz Łucja i Stefan Wilimscy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.