Pierwsze zwycięstwo

Piłka ręczna. Tytani

Tytani Wejherowo rozpoczęli drugą turę rozgrywek ligowych w pierwszej lidze. Na własnym parkiecie w hali sportowej „Samochodówki” zwyciężyli po raz pierwszy w rozgrywkach, pokonując Sokoła Porcelana Lubiana Kościerzyna 27:23.

To była niesamowita trzynasta kolejka rozgrywek, a emocje w hali sięgały „sufitu”. Tym razem Tytani zagrali skutecznie już od pierwszego gwizdka sędziego w obronie, rozegraniu, a ataki kończyli celnymi strzałami. Kibice przeżywali niesamowite emocje przy każdej akcji.
Zdanie trenera P. Rembowicza drużyna rozegrała bardzo przyzwoity pojedynek, a na parkiecie nie można odmówić nikomu woli walki. Zabrakło trochę mocniejszej gry w obronie. Pierwszą połowę wejherowianie zakończyli przegrywając jedną bramką. Na początku drugiej to goście odskoczył na kilka bramek. Tytani jednak nie oddali pola i zaczęli grać składnie i skutecznie. Odrobili stratę, a nawet wywalczyli przewagę czterech bramek. Dzięki skutecznej grze w obronie oraz precyzyjnym atakom utrzymali wypracowaną przewagę.
Tytani Wejherowo jednak nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 4. Punktów, a do końca sezonu pozostało jeszcze osiem pojedynków. W następnym meczu 22 lutego, Tytani jadą do Elbląga na mecz z MKS Meble Wójcik.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.