„Morze” sprzedane na aukcji charytatywnej

Kolejny sukces Longiny Wysockiej

Obraz znanej i cenionej wejherowskiej malarki Longiny Wysockiej wylicytowano podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która odbyła się 25 stycznia w Teatrze Wielkim w Warszawie. Organizatorem Gali oraz licytacji był stołeczny Business Centre Club. Malarka z Wejherowa wzięła udział w tym wydarzeniu już po raz czwarty.

Pieniądze uzyskane z licytacji obrazów przeznaczone zostały na działalność charytatywną klubu. Na aukcji wystawiono obrazy, wykonane za pomocą różnych technik malarskich. Były tam dzieła takich znakomitych artystów, jak Francisco Goya, Henryk Opałka, Marc Chagall, Salvador Dali i Edward Dwurnik. Po raz kolejny raz wystawiono tam pracę Longiny Wysockiej, tym razem był to obraz olejny pt. „Morze”.
– Jestem niezmiernie szczęśliwa, że mój obraz mógł wziąć udział w renomowanej aukcji. Zwłaszcza, że wystawiano tam prace tak znanych malarzy – powiedziała wejherowska malarka.
Przypomnijmy, że Business Centre Club od 1991 roku przyznaje Złote Statuetki w konkursie „Lider Polskiego Biznesu” firmom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale także etyką prowadzenia biznesu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.