Siłownia i crossfit

Nowy sprzęt na 10. urodziny klubu Apollo

Dobra wiadomość dla miłośników fitnessu i wysiłku fizycznego: obchodzący w tym roku 10-lecie działalności Wejherowski Klub Kulturystyczny i Sportów Siłowych „Apollo” zmienił lokalizację swojej siłowni i wzbogacił się o nowy, bardziej profesjonalny sprzęt.

Nowa siłownia mieści się teraz na placu Jakuba Wejhera 17/15, a sala do crossfitu działa w dotychczasowej lokalizacji przy ul. Wałowej.
– Piękniejszego prezentu na 10-lecie klubu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wejherowa i okolic, dlatego przenieśliśmy siłownię w atrakcyjniejsze miejsce. Nie tylko zmieniliśmy jej lokalizację, ale przede wszystkim jest ona teraz wyposażona w nowocześniejszy i bardziej profesjonalny sprzęt, a także posiada lepsze warunki socjalne – wyjaśnia Bartłomiej Szreder, prezes Wejherowskiego Klubu Kulturystycznego i Sportów Siłowych „Apollo”.
– Jestem pod dużym wrażeniem, nie tylko samego wyglądu siłowni, ale przede wszystkim jakości nowego sprzętu. Widać, że jest to nowoczesny klub i tworzony przez ludzi z pasją. Nowa siłownia znajduje się teraz się w samym sercu miasta, co na pewno będzie sporym udogodnieniem dla osób z niej korzystających – powiedział prezydent miasta Krzysztof Hildebrandt, który razem ze swoim zastępcą oraz radnymi uczestniczył w uroczystym otwarciu siłowni.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.