Zwyciężył strażak

Policjanci, strażacy, żołnierze i funkcjonariusze aresztu zmierzyli się w zawodach sportowych. Rywalizowali przy stołach tenisowych.

Michał Brieger z Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie odbiera puchar z rąk komendanta Policji - mł. insp. Krzysztofa Lawera.
Michał Brieger z Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie odbiera puchar z rąk komendanta Policji – mł. insp. Krzysztofa Lawera.

Z inicjatywy przewodniczącego NSZZ Policjantów KPP w Wejherowie przy współpracy Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji.
W turnieju uczestniczyło 16 zawodników z następujących instytucji: Policja, Państwowa Straż Pożarna, Marynarka Wojenna, Areszt Śledczy. Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzcę, którym okazał się Michał Brieger z Państwowej Straży Pożarnej.
Drugie miejsce zajął Tomasz Malinowski z Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Marynarki Wojennej a trzecie miejsce zajął Daniel Skałdanowski, również Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Marynarki Wojennej.
Pierwsza trójka zwycięzców tego I Turnieju Służb Mundurowych w Tenisie Stołowym otrzymała pamiątkowe puchary i statuetki.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.