Świąteczne życzenia, opłatek i kolędy

W instytucjach i organizacjach

W grudniu i w styczniu, czyli w okresie świąteczno-noworocznym składamy sobie najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, Błogosławieństwa Bożego. Nie inaczej jest podczas okolicznościowych spotkań w instytucjach i organizacjach w Wejherowie oraz powiecie wejherowskim.

 

W świątecznej atmosferze przebiegały m.in. spotkania opłatkowe członków Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, Klubu Miłośników Wejherowa oraz sekcji wejherowskich Morsów.
W siedzibie Wejherowskiej Wspólnoty Pokoleń odbyło się spotkanie emerytowanych działaczy „Solidarności”. Nie zapomniano o życzeniach oraz śpiewaniu kolęd. Kolędy rozbrzmiewały również na spotkaniu Wejherowskich „Amazonek”, które składały sobie życzenia świąteczne oraz łamały się opłatkiem.
Przy współpracy Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego uroczystą Wigilię dla swoich podopiecznych oraz gości zorganizowało Wejherowskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem. Tradycyjne spotkania przedświąteczne przygotowali również, jak co roku, członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wejherowie oraz środowisk kombatanckich skupionych wokół Rady Kombatanckiej przy Staroście i Prezydencie Miasta Wejherowa, a także wielu innych organizacji.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.