Skuteczni Tytani

Tytani Wejherowo pokonali piłkarzy ręcznych z Grudziądza (30:26). Tym pojedynkiem zakończyli sezon wiosennych zmagań drugoligowych na własnym parkiecie. Ostatni pojedynek pokazał, że w Tytanach drzemią duże możliwości. W pierwszej połowie MKS prowadził przez długi czas, jednak po przerwie na parkiet wybiegła zmieniona i zmotywowana drużyna Tytanów. Na pięć minut przed końcem miała siedmiobramkowa przewagę i skuteczna gra bramkarza i obrony przyniosła zwycięstwo. Spotkaniem z MKS-em przy owacjach Tytani żegnali się ze swoimi wiernymi kibicami.
5 maja w ostatnim wyjazdowym pojedynku z Alfą 99 Strzelno, wejherowianie wygrali 27:32 (14:14). Był to niezwykle wyczerpujący pojedynek. Początek to prowadzenie wejherowian, a po 15 minutach był remis. Druga połowa to rosnąca przewaga Alfy, a po 15 minutach znowu wyrównanie. Później nasza drużyna osiągała przewagę i na dwie minuty przed końcem wiadomo było, że Tytani mecz wygrają.
Wejherowska drużyna uplasowała się na 7 pozycji w tabeli II ligi. Tytani wygrali i przegrali po 12 spotkań, a zremisowali 2 mecze.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.