Zdrowo i na sportowo

II Powiatowa Licealiada w Crossficie

Na hali Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, zakończyła się II Powiatowa Licealiada w Crossficie. Głównym celem zawodów była promocja tej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny sportowej.

W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła Weronika Manińska z PZS nr 1 w Rumi, na drugim stopniu podium stanęła Wiktoria Miazek z PZS nr 4 w Wejherowie, a brązowy medal otrzymała Agnieszka Labudda z PZS nr 2 w Wejherowie. W rywalizacji chłopców najlepszym okazał się Dawid Górski z PZS nr 3 w Wejherowie, a kolejne miejsca na podium zajęli: Oskar Labuda z PZS nr 3 w Wejherowie i Karol Malotki z PZS nr 2 w Wejherowie.
Ważnym aspektem zawodów była idea zdrowego odżywiania, połączona z degustacją wyrobów przygotowanych przez młodzież z PZS nr 3 w Wejherowie. W zawodach wzięło udział ponad 30 zawodników i zawodniczek z powiatu wejherowskiego. Pomysłodawcą zawodów była nauczycielka z PZS nr 3 Justyna Dzięgielewska. Organizatorem zawodów byli: Starostwo w Wejherowie, Powiatowy Zespół Szkół nr 3, Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie i Wejherowski Klub Kulturystyczny i Sportów Siłowych „Apollo”.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.