Nawet Stal była mocniejsza

Piłka nożna. Gryf

Gryf Wejherowo przegrał kolejny mecz. W ostatnim meczem ligowym w bieżącym roku został pokonany na własnym boisku przez równie słabiutką Stal Stalową Wolę 2:3.

W pierwszej połowie na boisku „istnieli” tylko goście i to oni strzelili dwa gole. Druga część rozpoczęła się od utraty trzeciej bramki. Wydawało się, że może być już tylko gorzej, ale to wejherowianie zaczęli grać trochę lepiej, natomiast przyjezdni rozpoczęli obronę wyniku. W 70. minucie padła pierwsza bramka dla Gryfa, a strzelcem był W. Hebel, który pod koniec spotkania zdobył drugą bramkę. Na wyrównanie zabrakło już czasu. We wcześniejszych pojedynkach wejherowianie doznali porażek z GKS Katowice oraz z Widzewem Łódź. W pierwszej części rozgrywek Gryfowi udało się zebrać 10 punktów, co daje im ostatnie 18 miejsce w ligowej tabeli.