Tytani Znowu polegli

Piłka ręczna.

Tytani Wejherowo nie mają dobrej passy rozgrywkach ligowych. Przegrali na wyjeździe z drużyną MKS Nielba Wągrowiec 34:28 i w I lidze zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Potem po pucharowym pojedynku wygranym drużyną z zaplecza PGNiG Superligi SPR GKS Żukowo 36:27, w minioną niedzielę znowu „polegli” w starciu z SMS ZPRP Gdańsk 31:23.

Tytani okazali się dużo słabsi od gdańszczan, a popełniane na pakiecie błędy techniczne pokazały, jak daleko wejherowianom do przyzwoitego średniego poziomu innych drużyn.
Trener Piotr Rembowicz nie krył rozżalenia i niezadowolenia z drużyny.
– Trudno doszukać się pozytywów. Było bardzo mało elementów, z których możemy być zadowoleni. Jest nam wstyd i chciałbym przeprosić kibiców za taką grę – ocenił trener Tytanów.
Trener zapowiedział, że zwiększy ilość i intensywność treningów, a efekty może pojawią się w pojedynku z SPR GKS Żukowo – 2 listopada.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.