Posłowie zapraszają na ul. Kościuszki 3

W niedzielę 7 kwietnia uroczyście otwarto nowe biuro poselskie w Wejherowie. Przy ulicy Kościuszki 3, na parterze kamienicy uruchomiono Biuro Poselskie posłów Prawa i Sprawiedliwości: Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk, Jolanty Szczypińskiej, Jarosława Sellina oraz Janusza Śniadka.

Otwarcie nowej placówki nie może się obyć bez tradycyjnego przecinania wstęgi.
Otwarcie nowej placówki nie może się obyć bez tradycyjnego przecinania wstęgi.

Na uroczystości, oprócz gospodarzy-parlamentarzystów, władz miasta, obecnych i byłych radnych, lokalnych działaczy PiS z przewodniczącym powiatowych struktur Witoldem Reclafem, zjawili się także licznie mieszkańcy. Po raz pierwszy mieli okazję do dyskusji ze swoimi przedstawicielami w Parlamencie RP.
Nowy lokal parlamentarzystów poświęcił ks. prałat Tadeusz Reszka, który wręczył posłom krzyżyki, wykonane z krzyża stojącego kiedyś przy wejherowskiej świątyni. Obecny był też ks. Daniel Nowak.
Ksiądz T. Reszka przypomniał zebranym zwrotkę Hymnu Kaszubskiego, mówiącą o historycznych związkach Kaszub z Polską, a także słowa wypowiedziane przez błogosławionego Jana Pawła II, który stwierdził, że „Polska nie idzie do Europy, bo już w tej Europie jest”. Podobnie jest z Kaszubami.
-Wejherowo jest otwarte na inicjatywy parlamentarzystów różnych środowisk i opcji politycznych, bo poszerza to pole kontaktów z mieszkańcami miasta i powiatu wejherowskiego – powiedział prezydent Wejherowa, Krzysztof Hildebrandt. – Każde biuro parlamentarne lub senatorskie rozwija zakres takiej współpracy.
Parlamentarzyści PiS zaprosili samorządowców oraz mieszkańców do współpracy oraz do jak najczęstszego odwiedzania nowego biura poselskiego i zgłaszania różnych spraw i problemów. MD.
Jak infomują działacze PiS w powiecie wejherowskim, w sobotę, 20 kwietnia w Wejherowie gościć będzie Marek Kuchciński – wicemarszałek Sejmu RP.
Pan marszałek spotka się z mieszkańcami o godz. 18.00, trwają ustalenia miejsca spotkania.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.