Doktor Marek Szołkiewicz wśród najpopularniejszych

Plebiscyt Homo Popularis

Jednym z laureatów plebiscytu Homo Popularis (na najpopularniejszego Pomorzanina) został ordynator Oddziału Kardiologii i Angiologii Interwencyjnej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie dr hab. n. med. Marek Szołkiewicz.

Dr hab. n. med. Marek Szołkiewicz znalazł się w gronie 8. laureatów pomorskiego Plebiscytu. W imieniu nieobecnego na finałowej gali doktora, nagrodę wręczaną przez zastępcę prezydenta Wejherowa Arkadiusza Kraszkiewicza, odebrał wiceprezes Zarządu Szpitale Pomorskie Andrzej Zieleniewski, dyrektor wejherowskiej specjalistycznej lecznicy. Organizatorem plebiscytu jest dwutygodnik „Gazeta Wieczór Pomorza”.
Od 2011 roku dr M. Szołkiewicz jest ordynatorem Oddziału Kardiologii i Angiologii Interwencyjnej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Jest pomysłodawcą i współtwórcą Kaszubskiego Centrum Chorób Serca i Naczyń.
Doktor Szołkiewicz przeszedł wszystkie etapy szkolenia specjalizacyjnego z zakresu kardiologii, począwszy od diagnostyki nieinwazyjnej po elektroterapię serca i kardiologię interwencyjną. Jest autorem wielu prac naukowych opublikowanych w polskich i światowych czasopismach medycznych.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.