Nowy radny z SLD

24 marca w Gminie Łęczyce odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy.
Spośród trzech kandydatów wybrano Krzysztofa Janika ze Strzebielina Osiedle. Nowy radny, Krzysztof Janik z KW SLD uzyskał 77 głosów.
Frekwencja była niewielka i wyniosła zaledwie 10,5 procent.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...