„Motokrew” już w sobotę

Kolejna, szósta już edycja akcji „Motokrew” odbędzie się w najbliższą sobotę. 13 kwietnia na Placu Jakuba Wejhera w Wejherowie będzie okazja do zabwy, ale również do pomagania innym. Zapraszamy w imieniu organizatorów tym bardziej, że chodzi o życie i zdrowie dzieci.

Głównym celem tej ogólnopolskiej charytatywnej imprezy jest zbiórka krwi dla dzieci i dorosłych. Organizatorem akcji jest klub motocyklowy Nine Six MC Poland Chapter North czyli 96 MC, a patronat, podobnie jak w latach poprzednich, objął prezydent miasta Krzysztof Hildebrandt.
Wejherowo jest jednym z miast, które zapoczątkowały akcję zbiórki krwi. W ubiegłym roku podczas trwania imprezy „Motokrew”, na wejherowskim rynku pojawiło się blisko 350 motocyklistów, którzy oddali 55 litrów cennego daru.
W sobotę 13 kwietnia, specjalny ambulans, przeznaczony do zbiórki krwi pojawi się na Placu Wejhera ok. godz. 11.00. Co ważne – krew będą mogli oddać nie tylko motocykliści ale także wszyscy inni uczestnicy spotkania. Każdy może ofiarować krew, pomagając chorym i potrzebujacym dzieciom.

Impreza ma charakter pikniku motocyklowego, stąd w programie szereg dodatkowych atrakcji w postaci konkursów dla najmłodszych oraz koncertów zespołów muzycznych.
Na scenie przygotowanej przez Wejherowskie Centrum Kultury w godzinach 11-16 pojawią się m.in. zespoły M 22, SONS oraz SLOVENIAN GIRL i WHITE ROOM.
Warto przyjść na Plac Wejhera i jeśli to możliwe oddać krew, a przy okazji obejrzeć wspaniałe motocykle.

P.W.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.