Letnia Biblioteka w Pałacu i zioła w parku

Propozycje na koniec wakacji

Wakacje zbliżają się końca. Tylko do piątku 30 sierpnia czynna będzie Letnia Biblioteka w Pałacu na tarasie Pałacu Przebendowskich w Wejherowie. Natomiast jeszcze w sierpniu Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejny spacer po parku z fitoterapeutą.

Kolejne wakacyjne spotkanie „W kręgu zdrowia i urody”, czyli spacer z fitoterapeutą Michałem Konkelem dotyczyć będzie ziołolecznictwa. Spacer pod nazwą „Ziołowe kosmetyki u naszych stóp” odbędzie się za tydzień, 29 sierpnia o godz. 17.00, a zbiórkę uczestników wyznaczono w Letniej Bibliotece w Pałacu – przy tarasie.
Z plenerowej biblioteki można korzystać w czwartki i piątki w godz. 14.00-18.00. Są tam zarówno książki do wypożyczenia, jak i do czytania na miejscu, podobnie jak prasa codzienna.
Letnia Biblioteka w Pałacu funkcjonuje w ramach współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej z Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej.
Warto wiedzieć, że od początku lipca do 29 sierpnia, w siedzibie Miejskiej Biblioteki przy ul. Kaszubskiej 14 w Wejherowie trwa wystawa malarstwa pt. „Barwy ziemi” autorstwa członków Stowarzyszenia Plastyków im. S. Lewińskiego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Wejherowie. Obrazy można oglądać w bibliotecznej Galerii „Na Piętrze”.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.