Pasja, praca, talent

Jubileusz 10-lecia Klubu „Świat Tańca” z Wejherowa tancerze oraz trenerzy świętowali w hali widowiskowo sportowej w Bolszewie. Były podziekowania, gratulacje i życzenia dalszych sukcesów, których Świat Tańca odniósł już sporo.

Na jubileuszowe show zaproszono rodziny i sympatyków tancerzy, mieszkańcy powiatu oraz władze miasta Wejherowo, gminy Wejherowo oraz powiatu. Samorzadowcom podziękowano za wsparcie uzdolnionych dzieci i młodzieży w realizacji sportowych marzeń.
W dziesięcioletniej karierze klub zdobył ponad 150 pucharów na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca. Jednym z największych sukcesów w histori klubu było zdobycie Mistrzostwa Świata przez Dominikę Bernaśkiewicz w Chorwacji w 2012 roku. Oprócz tego w 2011 roku w Chorwacji grupa EXPRESS zdobyła Wicemistrzostwo Świata.
Klub został założony w 2003 roku przez Joannę i Jacka Bernaśkiewicz trenerów i pedagogów (oboje na zdjęciu u góry). Ich praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi jest realizacją wielkiej pasji do tańca. Stworzone przez nich choreografie wzbudzają podziw wśród widzów jak i profesjonalnego jury na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.
– Nasza praca zaowocowała, warto było tyle się trudzić aby teraz się cieszyć – mówią państwo Bernaśkiewicz. – Cieszymy się, kiedy widzimy jak nasi wychowankowie powoli zdobywają umiejętności pokonują nieśmiałość, i słabości. Wiemy że potem poradzą sobie w życiu i nauczą się walczyć o swoje szczęście.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.