Wyróżnienie w biznesie

22 marca br. w wejherowskim ratuszu prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebtandt wraz z najbliższymi współpracownikami przyjął Joannę i Krzysztofa Sokołowskich, właścicieli Kancelarii Prawno-Windykacyjnej „Sokół”. Ta wejherowska firma jest laureatem wyróżnienia Gali Evening w kategorii Pracodawca Roku 2012. Nagrody wręczano podczas uroczystości w Gdańsku.

Joanna i Krzysztof Sokołowscy (w środku) z prezydentem Krzysztofem Hildebrandtem, zastępcami przydenta i sekretarzem miasta.
Joanna i Krzysztof Sokołowscy (w środku) z prezydentem Krzysztofem Hildebrandtem, zastępcami przydenta i sekretarzem miasta.

Prezydent Krzysztof Hildenbrandt pogratulował laureatom i wręczył pisemne gratulacje z życzeniami upowszechniania dobrych praktyk oraz pomyślności i odpowiedzialności w biznesie.
Gala Evening odbyła się 8 marca w Gdańsku. Przybyło na nią ok. 500 osób, w tym przedstawiciele i właściciele pomorskich firm. Kancelaria „Sokół” jako jedyna firma z powiatu wejherowskiego otrzymała prestiżowe wyróżnienie.
– Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy dostrzeżeni i wyróżnieni, w tak wybornym biznesowym gremium – mówi Krzysztof Sokołowski. – Cieszymy, że nas sukces dostrzegł również i uhonorował prezydent Wejherowa, Krzysztof Hildebrandt. To dla nas ogromy zaszczyt – dodaje właściciel Kancelarii Windykacyjnej „Sokół”.
Patronem konkursu „Pracodawca Roku 2012” był Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczyław Struk i wojewoda pomorski Ryszard Stachurski.
Gala Evening miała uroczystą oprawę. Gościom wieczór umilała Riverboat Ramlers Swing Orchestra, a gościem honorowym był aktor i przedsiębiorca Marek Kondrat.

MD.

Kancelaria windykacyjna „Sokół” działa od 1988 r. na terenie całego kraju. Oferta obejmuje zarówno kompleksowe procedury windykacyjne, jak i szereg usług w ramach wywiadu gospodarczego. Kancelaria przyjmuje zlecenia od firm i osób fizycznych, a zdaniem jej właścicieli i pracowników, nie istnieją wierzytelności nieściągalne. „Sokół” zajmuje się także ochroną osób i mienia w oparciu o koncesje MSWiA, ochroną biznesu w zakresie technik operacyjnych i pośrednictwem handlowym na rynkach wschodnich oraz oceną ryzyka transakcji biznesowych.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.