Wejogranie na polanie

Piknik na koniec lipca

Za nami kolejna edycja Wejogrania, która przyciągnęła na piknikową polanę tłumy uczestników. Zwieńczeniem Wejogrania był pełen energii koncert Sylwii Grzeszczak, który porwał przybyłą publiczność. Nie zabrakło też innych atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów.

 

W lipcową niedzielę od samego rana trwały przygotowania do Wejogrania 2019. Tak, jak w poprzednim roku i tym razem na scenie można było zobaczyć wiele znakomitych występów artystycznych. Solidną dawkę dowcipów i śmiechu dostarczył wrocławski kabaret „Chyba”, a o muzyczne emocje zadbał m.in. zespół „G.A.S.P.”
Nie zabrakło popisów siłaczy strongman oraz atrakcji dla najmłodszych – programu rozrywkowego „Budyń Julka Tuwima”, a także tortu urodzinowego z okazji 20-lecia Twojej Telewizji Morskiej.
Na zakończenie imprezy, na pamiątkę pobytu piosenkarki Sylwii Grzeszczak w Wejherowie zastępca prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz wspólnie z dyrektor Wejherowskiego Centrum Kultury Jolantą Rożyńską wręczyli wokalistce obraz przedstawiający port rybacki w Kuźnicy.
– W imieniu wspaniałej wejherowskiej publiczności, prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta, dyrektor Wejherowskiego Centrum Kultury oraz radia Norda FM bardzo dziękujemy za rewelacyjny koncert. Pomimo, że podarowany obraz przedstawia port rybacki, a jak wiemy Wejherowo nie leży przecież nad morzem, to warto wiedzieć, że historia naszego miasta, jak i sami mieszkańcy byli i są bardzo silnie z nim związani – powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz zastępca prezydenta Wejherowa.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.