Piłkarskie lato z Błękitnymi

W wakacyjnych zajęciach piłkarskich Akcja Lato 2019 z Błękitnymi, na wyremontowanym przez miasto boisku Jamajka uczestniczyły dzieci urodzone w 2008 r. i młodsze – w sumie około stu chłopców.

Podczas podsumowania Akcji Lato 2019 z Błękitnymi główny organizator zajęć Tadeusz Ciapa trener, skarbnik WAPN Błękitni, a także nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 9, podziękował wszystkim uczestnikom za aktywność i sportową postawę podczas rozgrywek.
W uroczystym zakończeniu akcji uczestniczył m.in. zastępca prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz oraz grono rodziców. A. Kraszkiewicz wręczył uczestnikom zajęć zdjęcia pamiątkowe wykonane przez WAPN Błękitni.
– Dziękuję Wejherowskiej Akademii Piłki Nożnej, trenerom, opiekunom i rodzicom, za to, że mogliście atrakcyjnie spędzić część wakacji w mieście grając w piłką nożną. Dziękuję, że odłożyliście tablety i smartfony na bok, żeby pożytecznie spędzić czas na wolnym powietrzu i doskonalić umiejętność zespołowej gry w piłkę – powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz. – Życzę wam dalszych bezpiecznych wakacji. Pamiętajcie jednak, aby dobrze się uczyć. Kiedyś kariera piłkarska się kończy i trzeba potem sobie radzić.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.