Letnie koncerty oraz spektakle

W Luzinie i Bolszewie

W Arboretum w Luzinie przy ul. Ofiar Stutthofu 43, 15 sierpnia o godz. 17.00 odbędzie się Rodzinny Koncert Letni. Dla publiczności zaśpiewa zespół „Les Fammes”.

Wykonawcami będą: Joanna Sobowiec-Jamioł -sopran, Natalia Krajowska-Kitowska – sopran, Emilia Osowska – mezzosopran, Sebastian Godziński – fortepian.
„Les Femmes to niezależny zespół muzyki klasycznej z Gdańska, działający od 2011 r. Na co dzień współpracuje z pianistami, zespołami kameralnymi, jazzowymi i orkiestrą. Zespół realizuje autorskie spektakle muzyki operowej, koncerty inscenizowane oraz tematyczne recitale. Za nimi już ponad 300 wydarzeń artystycznych.
Wcześniej, bo o godz. 16.00 w tym samym miejscu (Arboretum) odbędzie się przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Miś niegrzeczniś”. Jest to bajka profilaktyczna dla przedszkolaków i dzieci klas 0-3 szkoły podstawowej, pełna dynamicznych, humorystycznych dialogów, piosenki i zabawy z publicznością.
* * *
Z kolei 17 sierpnia w Art.-Parku w Bolszewie zagrają dwa zespoły: „Pulsar” oraz „Półtoragościa”. „Wakacyjny koncert na trawie”, jak nazwali go organizatorzy, rozpocznie się o godz. 18.00.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.