W uznaniu za sukcesy

Tancerze i sportowcy wizytówką powiatu

Starosta wejherowski Gabriela Lisius podziękowała i pogratulowała sukcesów młodym tancerzom oraz sportowcom, którzy na różnych arenach sportowych reprezentowali powiat wejherowski oraz Polskę.

W sali obrad Rady Powiatu Wejherowskiego starosta Gabriela Lisius wraz z wicestarostą Jackiem Thielem oraz w obecności radnych powiatowych, gratulowali sukcesów zespołowi tancerek i tancerzy ze „Świata Tańca” Joanny i Jacka Bernaśkiewiczów za kolejny sukces na Mistrzostwach Świata Esdu World Dance Masters 2019 w Chorwacji (piszemy o tym poniżej).
Gratulacje i podziękowania przekazano również zawodnikom z Piłkarskiej Kadry Powiatu Wejherowskiego za zwycięstwa w dwóch kategoriach wiekowych w Międzynarodowym Dziecięcym Turnieju Piłki Nożnej „Poprad Muszyna CUP 2019”, a także zawodnikom Wejherowskiego Klubu Bokserskiego „Gryf”, w tym Julii Wasiakowskiej – Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych i Konradowi Stawickiemu za wywalczenie brązowego medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. W gronie wyróżnionych sportowców znalazła się również tyczkarka Emilia Kusy, nadzieja polskich tyczkarek i Mistrzyni Polski U20.
Wszystkim gratulujemy!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.