Zwycięstwa Tytanów

Wejherowianie wygrali przed własną publicznością z LKS Kęsowo 31:20 (15-11). Dzięki tej wygranej awansowali na ósme miejsce w tabeli II ligi.

Wprawdzie trener Piotr Rembowicz ma problemy ze zdrowiem, ale drugi trener Paweł Paździoch poprowadził Tytanów do efektownego zwycięstwa, dedykowanego choremu trenerowi Rembowiczowi. Już od 8 minuty gospodarze wyszli na prowadzenie, które systematycznie powiększali. W bramce świetnie spisywał się Damian Nowosad, który dzięki temu został wybrany zawodnikiem meczu. W ataku brylował Tomasz Bartoś, który rzucił 11 bramek. Po 6 trafień dołożyli Michał Lanc i Jakub Poerling.
W miniony weekend nasi piłkarze wygrali z Koroną Koronowo 29:31 (17:15). Mecz z Koroną nie należał do łatwych, bo Tytani większą część meczu byli zmuszeni „gonić” wynik. Jednak od 40 minuty w grze Tytanów coś drgnęło i zawodnicy ruszyli do odrabiania strat. Kilka pewnych interwencji bramkarskich, wykorzystane rzuty karne oraz skuteczne kontrataki, pozwoliły wyjść na prowadzenie.
Udało się utrzymać niewielką przewagę i zdobyć ważne dwa punkty.
Skład Tytanów i bramki: Obrotowi – R. Wicoń-3, M. Wójcik. Rozegranie – J. Poerling-5, R. Wicki-3, R. Sałata-4, K. Brzeski-5, K. Hewelt, P. Kiedrowski. Skrzydłowi – M. Lanc-7, G. Behrend, T. Turek 1, B. Uzdrowsk-1, K. Behrend. Bramkarze – D. Nowosad, K. Funk, S. Cholcha-1
W sobotę 6 kwietnia o godz. 17.00, na własnej hali w Wejherowie przy ul.Śmiechowskiej (Zespół Szkól nr 1) Tytani zmierzą się z MKS Brodnica.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.