Tragiczne wypadki

W powiecie wejherowskim

W czwartek, 20 czerwca w Kębłowie (gmina Luzino), na drodze krajowej numer 6 doszło do śmiertelnego wypadku. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym zginął około 60-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym.

W Górze w gminie Wejherowo kierujący motocyklem honda zderzył się z volkswagenem. 25-letni motocyklista jechał z pasażerem. Kierujący motocyklem mimo szybkiej pomocy służb ratunkowych zmarł na miejscu zdarzenia, a 18-letni pasażer z licznymi obrażeniami ciała, został przetransportowany do szpitala. Kierowca auta był trzeźwy, a krew motocyklisty została pobrana do badań laboratoryjnych.
Do tragedii doszło też w Pobłociu w gminie Linia. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów: motocykla suzuki którym kierował 57-latek oraz samochodu peugeot, którym kierował 73-latek. Motocyklista mimo reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne od pojazdów. Kierowcy samochodu pobrana została krew do analizy.
W Zbychowie na skrzyżowaniu ulic Grabowej i Kaszubskiej 24-letni mężczyzna jadąc motocyklem suzuki z 26-letnią kobietą zderzył się z samochodem seat, którym kierowała 51-letnia kobieta. 26-letnia pasażerka motocykla mimo podjętej reanimacji poniosła śmierć na miejscu.
Policjanci przypominają i apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.
Pamiętajmy, że w przypadku nawet najdrobniejszej kolizji motocykla i samochodu, to motocyklista ponosi większe ryzyko utraty zdrowia albo życia.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.