Medal Róży

Bractwo Kurkowe

Ludmiła i Kazimierz Gołąbkowie, działacze Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wejherowie zostali wyróżnieni przez prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta Medalem Róży, który w jego imieniu wręczył Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta. Uroczystość odbyła się podczas Turnieju Strzeleckiego „O miecz Jakuba Wejhera”.

Członkowie Kurkowych Bractwach Strzeleckich okręgu pomorskiego rywalizowali w Wejherowie m.in. O Miecz Jakuba Wejhera. Turniej odbywał się na strzelnicy przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 dla Niesłyszących.
W strzelaniu do Kura o Miecz Jakuba Wejhera zwyciężył Mirosław Weisbrot z Wejherowa, drugie miejsce zajął Krzysztof Tyda ze Starogardu Gdańskiego, a trzecie miejsce – Adam Łabuda z Kościerzyny.
Pierwsze miejsce w strzelaniu do Tarczy ufundowanej przez Prezydenta Miasta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta zdobyła Aldona Sambor-Sochaczewska z Kościerzyny, drugie miejsce – Piotr Czapiewski z Tczewa, trzecie – Krzysztof Tyda ze Starogardu Gdańskiego, czwarte – Mariusz Adamczyk z miejscowości Czarne.
Pierwsze miejsce w strzelaniu do Tarczy ufundowanej przez Starostę Powiatu Wejherowskiego Gabrielę Lisius zajął Zbigniew Lemiech z Wejherowa, drugie miejsce – Stanisław Suda z Tczewa, trzecie – Zbigniew Bona ze Starogardu Gdańskiego, a czwarte – Aldona Sambor-Sochaczewska z Kościerzyny.
Pierwsze miejsce w strzelaniu do Tarczy Okręgu Pomorskiego zajął Stanisław Suda z Tczewa, drugie miejsce – Grzegorz Pieper z Wejherowa, a trzecie Krzysztof Tyda ze Starogardu Gdańskiego.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.