Koncert Wiedeński

Po raz kolejny w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie odbędzie się Koncert Wiedeński. Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszechczasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch-Tratsch”.
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Organizatorzy zapraszają!

Bilety 90 zł: Kasa Filharmonii Kaszubskiej (, ul. Sobieskiego 255)
kasa – tel.795 453 133, 58 672 27 75 (wew. 55), grupy – tel. 504 091 909
bilety online: www.wck.org.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl
oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Księgarniach PWN, BookBook

 

Bilety dla Czytelników na Koncert

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie artystyczne. Zainteresowanych prosimy o odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: Który kompozytor nazywany jest królem walca?
Odpowiedź trzeba przesłać wraz z imieniem i nazwiskiem na adres: redakcja@pulswejherowa.pl, do soboty 20 kwietnia br. do godz. 18.00.
W temacie prosimy napisać: Koncert wiedeński.
Do wylosowanej osoby odpiszemy w sobotę wieczorem.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.