Pokaz makijażu i taniec poprawią samopoczucie

Nie tylko kobiety mogą uczcić swoje święto i poprawić samopoczucie, wybierając się za dwa tygodnie, 8 marca do restauracji „Dzikie Wino”, położonej przy głównej trasie, nieopodal granicy Wejherowa i Redy. Eleganckie wnętrza zachęcają do relaksu przy dobrym posiłku, ale to nie wszystko. 8 marca w „Dzikim Winie” zaplanowano wiele atrakcji dla pań i ich partnerów.

Specjalistki w dziedzinie wizażu i makijażu zaprezentują, jak zrobić makijaż, aby wyglądać ładnie, młodo, modnie i naturalnie. Powiedzą o najnowszych trendach i kosmetykach, a także wykonają makijaż chętnym paniom. Jednocześnie będzie można skorzystać z konsultacji na temat zdrowej cery i dobrania odpowiedniego makijażu do rodzaju urody.

Będzie też pokaz przyrządzania dobrego i zdrowego dania.
– Zaprezentuję uczestnikom spotkania, jak przygotować posiłek, który jest nie tylko smaczny, ale też dostarcza niezbędnych składników odżywczych – mówi Maria Piastowska, dietetyk i doradca w zakresie zdrowego stylu życia. – Już dziś zapraszam panie i panów do udziału w pokazie oraz do degustacji. Mam nadzieję, że porozmawiamy również o zdrowej kuchni.
Druga część spotkania będzie nie mniej przyjemna. Po pokazach, konsultacjach i degustacji, organizatorzy zapraszają do zabawy. Dyskoteka przy muzyce, serwowanej przez diżeja to świetna okazja do odprężenia się w tańcu.
Zarówno pokazy, jak i dyskoteka będą bezpłatne.
Piątkowe spotkanie, 8 marca, w najładniejszej w okolicy restauracji „Dzikie Wino” rozpocznie się o godz. 14.00, a dyskotekę zaplanowano na godz. 18.00. Organizatorzy zapraszają!
Tekst na prawach ogłoszenia

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.