Sukces futbolistek

Futsal. Brąz dla Powiatowego Zespołu Szkół nr 4

Drużyna dziewcząt z Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie wywalczyła trzecie miejsce w finale XIX Wojewódzkiej Licealiady w Futsalu Dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 6 najlepszych zespołów z województwa pomorskiego.

Zwycięzcą turnieju została drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego z Tczewa, przed IV Liceum Ogólnokształcącym z Gdańska. Gospodynie turnieju, czyli dziewczęta z „samochodówki” w meczu o trzecie miejsce wygrały z I Liceum Ogólnokształcącym z Malborka. Dziewczętom należą się olbrzymie brawa. Na zakończenie turnieju zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie, Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie oraz Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.
Drużyna z Wejherowa zagrała w składzie: Patrycja Cierocka, Karolina Drewa, Angelika Górska, Weronika Karmazy, Klaudia Langa, Marta Kandziora, Weronika Klawikowska, Zuzanna Kwaśnik, Nikola Małoszycka, Marta Kopicka, a opiekunem był Adam Duda.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.