Spektakle i Misterium

Ambitny Teatr Odeon w Strzebielinie

W Strzebielinie uroczyście świętowano 10-lecie Teatru Odeon. Na jubileuszowe spotkanie zaproszono około 200 osób, które przez 10 lat wspierały teatralną działalność w gminie Łęczyce.

Jubileuszowe uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele w Strzebielinie, a potem w sali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego odbyła się gala, podczas której wręczono podziękowania. Wśród gości, którzy zabrali głos był wójt gminy Łęczyce Piotr Wittbrodt, od którego zespół otrzymał nagrodę pieniężną, radni gminy Łęczyce i sołtys Strzebielina Osiedla – Grzegorz Maziuk.
Były życzenia, gratulacje, prezenty, jubileuszowa piosenka, odśpiewana przez aktorów i urodzinowy tort.
– Największym sukcesem jaki odnieśliśmy przez te 10 lat jest wielka przyjaźń, która z biegiem lat umacniała się i wiązała ze sobą tak różnych ludzi. Dziś więzi między członkami Teatru Odeon są nierozerwalne i z dnia na dzień rosną w siłę jak cały nasz teatr – mówi twórca teatru i reżyser Dawid Kwidziński. – Oprócz spektakli, takich jak „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, który spotkał się z największym zainteresowaniem publiczności, co roku przygotowujemy Misterium Męki Pańskiej, które tradycyjnie wystawiamy w Wielki Piątek o godz. 21.00. W tym roku zapraszamy po raz dziesiąty na to wielkie, pasyjne widowisko.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.