Podziel się misiakami

Akcja Szpitali Pomorskich

„Podziel się misiakami z maluchami” to akcja przekazywania pluszowych zabawek małym pacjentom szpitali, m.in. Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie.

Szpitale Pomorskie sp. z o.o., w ramach których funkcjonują: Szpital Morski im. PCK oraz Szpital św. Wincentego a Paulo w Gdyni, Szpital Specjalistyczny w Wejherowie oraz Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku, rozpoczęły akcję pn. „Podziel się misiakami z maluchami”, skierowaną do młodzych par, przygotowujących się do uroczystości ślubnych. Akcję zapoczątkowali Natalia i Kamil Melzerowie z Wejherowa, którzy poprosili gości weselnych, aby zamiast kwiatów podarowali maskotki, które następnie przekazali najmłodszym pacjentom szpitala.
– Ta idea tak nam się spodobała, że chcielibyśmy ją rozszerzyć i zachęcić młode pary, by przyłączyły się do naszej akcji – mówi Jolanta Sobierańska-Grenda, prezes Zarządu Szpitali Pomorskich. – W naszych 4 szpitalach mamy oddziały, na których na co dzień przebywają dzieci.
Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć akcję zachęcamy do kontaktu: e-mail: marketing@szpitalepomorskie.eu oraz tel. (58) 72 60 407

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.