Wspieramy młode talenty

Kickboxing. Szkolenie dzieci i młodzieży

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe ruszyło z autorskim projektem „2020PF – wspieramy młode talenty”, który ma na celu znalezienie funduszy i środków na realizację szkolenia sportowego dzieci i młodzieży, trenującej kickboxing w Wejherowie i w Luzinie.

Projekt 2020PF obejmie wszystkich sportowców Klubu, być może w przyszłości także spoza Klubu, którzy angażują się w sposób nieprzeciętny w sport i wykazują chęć rywalizacji sportowej w kraju i za granicą. Projekt powstał z myślą o najmłodszych uczestnikach zajęć sportowych, a także z myślą o utalentowanej młodzieży.
Na tym projekcie zyskają przede wszystkim dzieci i młodzież, dla których stworzono program szkolenia, jak również polski kickboxing, który zyska docelowo nowych zawodników.
Środki finansowe zbierane będą na zakup sprzętu sportowego, środków do treningu i strojów reprezentacyjnych, a także wyjazdy na turnieje krajowe i zagraniczne, obozy, szkolenia i seminaria dla dzieci i młodzieży.
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe powołuje do życia tzw. KLUB 100, który ma być wsparciem w realizacji Projektu 2020PF. Na stronie Stowarzyszenia www.sportwejherowo.pl
– zostanie utworzona zakładka KLUB 100, a w niej znajdą się osoby, która należą do Klubu i co za tym idzie wspierają młode talenty sportowe.
Na wyraźne życzenie, można pozostać anonimowym.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.