Worek z medalami

21 medali zdobyli zawodnicy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego podczas I Otwartych Mistrzostw Polski w sztukach walki Federacji World Fightsport and Martial Arts Council.

Mistrzostwa odbyły się w Mińsku Mazowieckim, a wzięło w nich udział prawie 150 zawodników z 23 polskich klubów kickboxingu, taekwondo, karate, tang soo do i innych.
Organizatorem turnieju był promotor sportów walki z Mińska Mazowieckiego, trener Klubu Walhalla Fight Club, Kamil Chłopik. Rolę sędziego głównego imprezy pełnił Rafał Karcz z Wejherowa.
Zawodnicy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, na co dzień trenujący w sekcji WSS „Fight Zone” wywalczyli 9 złotych, 8 srebrnych i 4 brązowe medale.
Dokładne wyniki wejherowskich kickboxerów, podopiecznych Rafała Karcza oraz Andrzeja Duszyńskiego, dostępne są na stronie www.sportwejherowo.

WSS zaprasza wszystkie chętne osoby, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych na treningi w sekcjach kickboxingu w Wejherowie, Luzinie i Gościcinie. Trwa noworoczny nabór! Więcej informacji na www.sportwejherowo.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.