Dwa zwycięstwa Tytanów

Piłka ręczna

Szczypiorniści Tytanów Wejherowo bardzo skutecznie rozpoczęli rundę rewanżową rozgrywek II ligi piłki ręcznej. W Gnieźnie pokonali KS Szczypiorniak 19:27, a na własnym parkiecie „rozstrzelali” MKS MOSiR Kętrzyn 44:19 .

W pojedynku ze Szczypiorniakiem wejherowianie pokazali się z bardzo dobrej strony, bo już po pierwszej połowie prowadzili 12:7. Przewagi w polu oraz bramowej nie oddali do końca spotkania. Najskuteczniejszym piłkarzem Tytanów był S. Jurkiewicz, który strzeli sześć goli.
W minioną sobotę Tytani Wejherowo przywitali się ze swoimi wiernymi kibicami. We własnej hali sportowej zagrali „do jednej bramki” i rozgromili MKS MOSiR Kętrzyn. Goście bardzo osłabionym składem nie wygrali jeszcze spotkania ligowego i tym razem nie mieli szans na sukces. Już w dwudziestej minucie przewaga Tytanów wzrosła do 9 bramek, a kętrzynianie słabli z minuty na minutę. Druga część spotkania była popisem skutecznej obrony oraz szybkich kontrataków. W ataku brylował R. Sałata, a w bramce wejherowian bramkarze. PO tym zwycięstwie Tytani umocnili sią na drugiej pozycji w tabeli.
Tytani Wejherowo (bramki): Sałata (12), Warmbier (7), Papke (4), Jankowski (3), Jurkiewicz (3), Wicon (3), Koss (3), Miszczak (3), Pitucha (2), Przymanowski (2), Kudełka (1), Bartoś (1), Nowosad, Sikora, Cholcha.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.