Czysta woda, odnowione wnętrza

Zakończyła się przerwa technologiczna, wykorzystana na prace konserwatorskie i przegląd instalacji. Kryta pływalnia w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Nanickiej 22 w Wejherowie jest już czynna, a co ważne, otwarta codziennie od rana do późnego wieczora.

Podczas wakacji warto pamiętać, że istnieje możliwość popływania i popluskania się w wodzie, niezależnie od pogody. Zwłaszcza, że wakacyjne ceny na wejherowskiej pływalni są niższe niż podczas roku szkolnego. 50 minut pływania kosztuje 9 zł, a uczniowie i studenci za bilet ulgowy zapłacą 6 zł.
– Zapraszam na pływalnię, na której latem nie odbywają się żadne zorganizowane zajęcia, przez co jest po prostu więcej miejsca – mówi Sebastian Markiewicz, zastępca dyrektora ds. obiektów sportowych.
– Zachęcam też do korzystania z sąsiedniego boiska ze sztuczną nawierzchnią, które jest otwarte dla wszystkich miłośników piłki nożnej.
Boisko jest czynne w godzinach od 10.00 do 21.00, od poniedziałku do piątku, przy czym w godzinach wieczornych bywa zarezerwowane. Kryta pływalnia jest natomiast czynna w
godz. 7.00-22.00.
Jak nas poinformował S. Markiewicz, podczas niezbędnej przerwy technologicznej przeprowadzono przegląd instalacji i wymieniono wodę w niecce, a poza tym wykonano drobne prace remontowe, m.in. w recepcji i szatniach.

AK.


Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.