Porozmawiajmy o zdrowiu ze Szpitalami Pomorskimi

Szpitale Pomorskie, prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt a także Fundacja Pokonaj Raka zapraszają mieszkańców 15 stycznia o godz. 17 do Wejherowskiego Centrum Kultury na rozmowę o zdrowiu.

Gośćmi spotkania pn. „Porozmawiajmy o zdrowiu ze Szpitalami Pomorskimi” będą wybitni specjaliści onkolodzy oraz chirurdzy onkologiczni z jedynego na Pomorzu akredytowanego Breast Unit – Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni.
Pozmawiamy o profilaktyce chorób nowotworowych, w tym piersi, chirurgii okołoplastycznej, leczeniu. Będą również porady dietetyczne. Ponadto podopieczni Fundacji Pokonaj Raka – osoby doświadczone chorobą nowotworową, opowiedzą o swojej walce z chorobą i tym, co w nich ona wyzwoliła. Spotkanie połączone będzie z wernisażem wystawy fotograficznej „Nie jesteś sam”, przegotowanym przez Fundację Pokonaj Raka. Fundacja od ponad 11 lat kieruje swoje działania do osób doświadczających choroby nowotworowej. Do profilaktyki zachęcają poprzez oswajanie choroby, pokazywanie pozytywnych przykładów „wygranych”, przełamując lęk i strach. Zdjęcia z wystawy ozdobią później Poradnię Onkologiczną Szpitala w Wejherowie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.