Last minut na zimę first minut na lato

Rozmowa z Reginą Baranowską-Rzepa, właścielka Biura Podróży LEOTOUR Wejherowo.

– Czy nie jest za późno na znalezienie oferty wyjazdu na narty w czasie nadchodzących ferii?
– Mamy propozycje wyjazdów na narty w kraju oraz za granicą. Ze względu na gwarantowane warunki śniegowe oraz dobrze przygotowane trasy narciarskie, klieci częściej wybierają wypoczynek we Włoszech i Austrii niż w Polsce. Znaczna część oferty jest już wyprzedana, ale można jeszcze znaleźć coś dla siebie.
– Podczas zimowego urlopu szukamy czasem słońca. Czy zainteresowaniem cieszą się też wyjazdy do ciepłych krajów?
– Wielu klientów wybiera zimą wypoczynek w Egipcie lub na Wyspach Kanaryjskich, dokąd wyloty mamy z Gdańska. Niektórzy wybierają dalsze i egzotyczne kierunki np. Kenię, Indie, Sri Lankę, Tajlandię, Dominikanę, Meksyk czy Brazylię.
– Czy to prawda, że wiele osób planuje już letnie wakacje i rezerwuje wyjazdy?
– Tak, to prawda. Nasi stali klienci korzystają z ofert first minute i dokonują już rezerwacji. Wykupując letnie wakacje już teraz, otrzymują zniżki do 35 procent oraz dodatkowe bonusy w postaci gratisowego ubezpieczenia od rezygnacji lub gwarancji niezmienności ceny.
– Mieszkańcy Wejherowa i okolic częściej wyjeżdżają za granicę czy wybierają wakacje w Polsce?
– Mamy piękne, szerokie plaże i inne atrakcje, ale niestety nie mamy ciepłego morza. Dlatego polscy turyści wolą zorganizowany wypoczynek za granicą, gdzie słońce mają gwarantowane.
– A gdzie najczęściej wyjeżdżają?
– Od kilku lat obserwujemy, że nasi klienci najczęściej wybierają wypoczynek w Egipcie lub Turcji, potem Grecji, Hiszpanii lub Chorwacji. Dzięki temu, że mamy połączenia czarterowe z Gdańska na Wyspy Greckie (Kreta, Rodos, Korfu i inne) oraz na Wyspy Kanaryjskie (m.in. Teneryfa, Gran Canaria, Lanzarote), wzrosła sprzedaż tych właśnie kierunków.
– Jakie ciekawe miejsca może pani polecić?
– Dużym zainteresowaniem cieszą nowe kierunki, takie jak Gruzja, Albania, Rumunia, które są na nowo odkrywane przez turystów.
– Wakacje są coraz droższe i trzeba się liczyć z dużymi wydatkami? Czy można znaleźć tańsze propozycje?
– Cena wycieczki jest uzależniona od standardu hotelu jaki wybieramy oraz formy wyżywienia. Mamy w ofercie również tańsze propozycje dla mniej zamożnych klientów, apartamenty oraz hotele o niższym standardzie.
– Czy państwa klienci mogą być spokojni o realizację usług i czuć się bezpiecznie?
– Prowadzimy sprzedaż ofert sprawdzonych touroperatorów, którzy mają wykupioną gwarancję ubezpieczeniową i cieszą się dużym zaufaniem klientów już od kilku a nawet kilkunastu lat.
W naszym biurze oferujemy klientom profesjonalną obsługę. Doświadczeni pracownicy doradzą przy wyborze wypoczynku lub wycieczki.
– Dziękuję za rozmowę.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.