Kadra Pomorza bezkonkurencyjna

Zespół Kadry Pomorza okazał się bezkonkurencyjny w kolejnym Ogólnopolskim Turnieju Kaszub Cup 1999, który odbył się w ubiegły weekend na Hali Widowiskowo–Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie.

Drugą drużyną zawodów organizowanych przez Grzegorza Semaka, Tomasza Myszewskiego, KTS-K i GOSRiT Luzino, niespodziewanie została Olivia Gdańsk. Na najniższym stopniu podium stanął Bałtyk Gdynia.
Sponsorami turnieju byli: Mariusz Maszota el professional, NTG Instal Adam Kopciak. Fundatorami nagród byli: wójt Luzina Jarosław Wejer, wojewoda pomorski Ryszard Stachurski, Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie oraz KKW Trading.
– Za nami już 6. w tej edycji turniej Kaszub Cup – powiedział Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino. – Gościliśmy już w Luzinie ponad 1300 młodych piłkarzy ze 100 drużyn. Będą jeszcze rywalizować najstarsze drużyny: 2 i 3 lutego odbędzie się turniej dla rocznika 1998, a tydzień później 9 lutego – rocznika 1997. 16 i 17 lutego. Na zakończenie ferii zimowych do luzińskiej hali przyjadą drużyny dziewcząt. Turniej ten rozegrany będzie w międzynarodowej obsadzie, udział w nim zapowiedziały m in. piłkarki z Polesska (obwód Kaliningradzki w Rosji)
Dodajmy w końcowej klasyfikacji Kaszub Cup 1999 na 9. miejscu uplasowała się drużyna Gryfa Wejherowo, a na 11. (za Gryfem Słupsk) – GOSRiT Luzino. 14. miejsce zajął Wikęd Luzino. W turnieju startowały 24 drużyny.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.