Skończył 104 lata!

Życzenia dla Jana Brodalskiego

Jan Brodalski z Wejherowa obchodził 104. urodziny! Pan Jan jest obecnie jedną z dwóch najstarszych osób w naszym mieście.

– Sto cztery lata, to piękny jubileusz, który wzbudza podziw oraz uznanie – powiedział Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa, który ze swoim zastępcą odwiedził jubilata. – Dzisiaj jest Pana wielkie święto – dzień, który mogą przeżyć tylko wybrańcy losu, którym sprzyja szczęście dzięki opatrzności Niebios. Życzę zdrowia i radości na kolejne lata życia.
Jak mówią bliscy Jubilata, to wyjątkowo pogodny i życzliwy człowiek, którego cieszą nawet najdrobniejsze rzeczy. Jan Brodalski podkreślił, że dzięki troskliwej rodzinie może cieszyć się każdym dniem. Sądząc po wyglądzie, również świetną formą.
Wśród urodzinowych gości był m.in. dyrektor Wejherowskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych Jarosław Jędrzejewski, który podarował Jubilatowi stylowe radio.
W budynku komunalnym, w którym mieszka m.in. Jan Brodalski WZNK przeprowadziło remont, m.in. wymianę ogrzewania na proekologiczne i ocieplenie ścian.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.